Mini alphabet punch board

05 března

Dílna We R Memory před nedávnem přišla se zmenšeninou úspěšného nástroje Alphabet Punch Board, o které jsem vám psala v článku někdy na podzim. 
Novinka Mini Alphabet Punch Board se více hodí pro tvoření scrapbookových stránek. Písmenka se vyřezávají z kartiček o velikosti 2,5" x 1,5" (cca 6,5 x 4 cm).

 


Princip výroby písmenek zůstal stejný, pouze se zmenšila velikost celé raznice.Nezbytnou součástí raznice je i brožurka s podrobným návodem na výrobu jednotlivých písmenek.

Dost bylo úvodu, jistě vás zajímá, jak to s raznicí dopadlo v praxi. 
Byla jsem příjemně překvapena, jak lehce a precizně se s raznicí pracuje. Na šířu stránky se pohodlně vejde sedm písmenek, což se sice dalo i spočítat, ale já to raději ověřila v praxi.


První projekt, na který jsem raznici použila byla stránka z výletu do Doks.


Na základ stránky jsem použila kytičkovaný papír z kolekce Now and Then Girls, protože fotky pochází ze zahrady na zámku v Doksech, kde jsme se váleli v trávě.Stránku jsem doplnila o útržek papíru z kolekce Music Letters od Lemoncraft, který s podkladovým papírem báječně ladil. Ze stejné kolekce pochází i zelený papír, ze kterého jsem vyrobila písmenka a čísla na popisky výletu, mám ráda výrazné nápisy, takže jsou přesně podle mého gusta.


Když už jsem začala tou přírodou s kytičkami, tak jsem zvolila přírodní materiály na dozdobení.


Do centrální části layoutu jsem nalepila sysalový provázek, na který jsem "zavěsila" fotky pomocí vlaječek vyražených z papíru Field Lilies. Nakonec ještě doladit detaily pomocí tří sluníčkových enamelek a jarní prosluněná stránka je hotová. 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. fíííha, já to snad budu potřebovat, a to jsem myslela, že ne :) :) to je zase prííma udělátko :)

    OdpovědětVymazat