V hlavní roli puntíky

02 července

Dnes jsem se nechala inspirovat kolekcí Back to Basics Berry Blush od výrobce Trimcraft a vyrobila puntíkatou stránku věnovanou našemu štěňátku Beckie.


Jelikož stránka byla tvořena pro černobílé fotografie, které na barevném pozadí krásně vyniknou (narozdíl od barevných fotografií jim v takovém případě nehrozí, že by se na podkladu ztrácely), nabízelo se pohrát si nějak s barvičkami.
Už když jsem poprvé na webu objevila kolekci Berry Blush, hned jsem se zamilovala, ačkoliv fialová není zrovna moje oblíbená barva


Chtěla jsem vzoru na papírech dát dostatečně vyniknout, a proto jsem jako podklad zvolila strukturovanou jednobarevnou čtvrtku ve vínové barvě. 
Sada papírů obsahuje celkem 12 listů do fialova laděných papírů, v projektu jsou použity všechny. Část papírů má sice šedou barvu, ale v odstínu perfektně pasujícím k fialové. 

Ozdobnou děrovačkou jsem z jednotlivých papírů nacvakala kolečka o velikosti cca 2 cm (nemáte-li k dispozici děrovačku, lze stejných puntíků docílit např. obreslením pětikoruny a vystřižením nůžkami).Puntíky stačí naházet na jednu kupičku, rozprostřít a přilepit. Puntíkatou aplikaci jsem doladila fotkami, které jsem si předem ostříhala na požadovanou velikost (v dnešní době digitálních fotek to možná působí zvláštně, ale fotky byly vyvolány z klasického analogového filmu, takže závěrečný ořez byl nutností). Na závěr ještě narazit jednoduchý nápis se jménem a dílko je hotovo.
You Might Also Like

0 komentářů