Tradičně netradiční valentýnská přáníčka

31 ledna

Svátek zamilovaných na nás vykukuje ze všech obchodů a já jsem pro tvorbu valentýnských přáníček vybrala sadu papírů Love Story v nádherných broskvových a růžových odstínech. Sada je oravdu velmi zdařile nakombinovaná a pro tvorbu romantických valentýnek jako dělaná. A protože jsem měla v lednu trochu víc práce, potrestala jsem jsem sebe za zpoždění s článkem tím, že jsem se rozhodla udělat přáníčka dvě. Jedno růžové pro dámy a jedno do modra pro pány.
Pojďme se podívat na zjednodušený postup práce:
První přáníčko je pro pro dámy v růžových tónech.
Jako základ jsem zvolila opět čtvercový, bílý, předpřipravený základ. Na něj jsem postupně navrstvila růžový papír se šipkami, losový papír s jemným vzorem a do poslední vrstvy jsem zvolila papír s imitací světlého dřeva. Tato poslední vrstva je podlepená pěnovou izolepou, aby trochu vynikla hloubka. Dominantní na přáníčku je růžová krajka, kterou jsem přilepila pod okraje vchního papíru.

 

K Valenýnu patří kytičky a tak jsem do levé části postupně nalepila několik sladěných kvítků.


Celé aranžmá je doplněno o vystřihnuté srdce (je součástí sady Love story) a mašlí ze šedobílého provázku. Na hotové přáníčko jsem ještě nalepila enamelové tečky.
A je hotovo :-) 


Pánské přáníčko jsem se rozhodla udělat trochu netradičně :-)

 

Zvolila jsem obdélníkový základ, samozřejmě v bílé barvě a opět jsem sáhla po papíru imitace dřeva, tentokrát tmavšího. Do levého roku jsem vyřízla Big Shotem srdíčko a otvor  podlepila modrým papírem. Celou kartu jsem převázala modrobílým provázkem a nalepila chipboard Miluji tě se srdíčkem. Chipboard ale na papíru zanikal, a tak jsem ho ztmavila ditress inkoustem v odstínu Vintage photo. A teď ta specialitka:-)


Vyříznuté srdíčko (papír-dřevo) mi bylo líto vyhodit a tak jsem ho připevnila pomocí modrého hřebíčku zpět do toho vyříznutého na podkladu. Skvělé na tom je, že krásně pasuje a dá se otáčet. To určitě ocení naše hravé polovičky :-)  A opět pár modrých enamelek, kytičky by v tomto případě vhodné nebyly. 


Do otočného srdíčka můžete napsat pár milých slov nebo iniciály Vaší lásky, nebo třeba vlepit svojí fotku.

Pokud se rozhodnete se nechat inspirovat, určitě dejte do komentářů vědět a pošlete výsledky Vaší práce, tešíme se :-) Mějte se krásně a mějte se rádi :-)
U příštího přáníčka na počtenou :-)

You Might Also Like

0 komentářů