Darovací obálky na poukazy

20 listopadu

V dnešním krátkém příspěvku vás seznámím s nádhernou sadou vánočních papírů Christmas Promise.

 

Dostala jsem za úkol vytvořit několik darovacích obálek na poukazy pro jeden salon thajských masáží. Paní majitelka měla představu o skloubení tradice a luxusu thajských masáží. Opět trochu zapeklitý případ :-)

Zvolila jsem jako základ kraft-čtvrtky, které jsem nařezala na šířku 23 x 21 cm a ohýbala jsem ve vzdálenostech 7 cm ("víčko"), 11 cm (výška kapsy) a 5 cm (spodní část). Poukazy mají velikost 10 x 10 cm, proto tyto míry, a současně se do obálky musí nějakým způsobem vejít 5 poukazů na masáž. 


Na víčka jsem mimo zmiňované Christmas Promise sady používala ještě z vlastních zásob zlatý karton, jako mezivstvu, abych docílila efektu luxusu. Obálek jsem vytvořila opravdu hodně a zlikvidovala jsem u toho celou sadu (což jsem dokázala poprvé :-) ). 
Zlatá vrstva je ve velikosti 20,5 x 6,5 cm, vrstva Christmas Promise je 20 x 6 cm - tím pádem se dá z jednoho archu vytvořit několik stejných obálek (což jsem nechtěla, a tak jsem papíry mezi sebou hodně kombinovala a využívala jsem i možností oboustranných papírů, které jsem ve velikosti 20 x 4,5 cm používala i na spodní části obálek). Zdobila jsem hlavně chipboardy - cesmínou, dřevěnými výseky sobů, dřevěnými vločkami a rolničkami - vše vždy sladěné barevně. Také jsem hojně využívala provázků na převázání - bílý, zlatý a vínový. 
Styl obálek je stejný, liší se zdobením a kombinací použitých papírů.
Bystré oko si povšimne i reklamy na salon :-)


To je ode mě pro dnešek vše. Paní majitelce se obálky líbily a já jsem si tvoření velmi užila a určitě po této nádherné sadě sáhnu ještě jednou :-) A vy jí určitě zkuste také!

Martina

You Might Also Like

0 komentářů