Svatební přáníčko

13 září

Už i mne dostihla svatební sezóna a tak jsem si dodala odvahy a vrhla se na cardmaking. 


 Samotné přáníčko tvoří béžový základ o velikosti 13" x 13", původně jsem měla vybraný základ o velikosti A6, ale nakonec jsem sáhla po větším, abych se mohla více rozmáchout. (Přáníčkové základy v béžové a bílé budou brzy k dostání na našem eshopu.)


Obálku přáníčka jsem decentně ozdobila razítky se svatební tématikou - jednoduchým nápisem "Hodně štěstí novomanželům" a romantickou siluetou novomanželů v autíčku.


Snoubenci již předem avizovali, že si pro svoji svatbu zvolili zelenou barvu. 
Nechala jsem se jejich vobou inspirovat a začala ve svých zásobách hledat zelené papíry.


Po dlouhém vybírání a přebírání jsem zvolila papíry z kolekcí House of Roses a The Age of Innocence. Jelikož přání bylo určeno pro mladé lidi technického zaměření, držela jsem se myšlenky minimalismu. Papíry mají jemný vzor, který sám o sobě byl 
dostatečně zdobný a slavnostní. 

Vystříhala jsem různě velké čtverce, které jsem na sebe navrstvila a doplnila razítkem s autíčkem, které mám osobně velmi ráda pro jeho něžnost. Na titulní stránce mi ale scházela písmenka, obyčejný nápis "Gratulace" nebo "Blahopřání" mi přišel moc staromódní a tak jsem opět sáhla po razítku "Hodně štěstí novomanželům", 
protože štěstí není nikdy dost :-)


Na přání novomanželů jsme nekupovali svatební dar, ale přispěli jsme jim do začátku jejich společného života menší finanční částkou. Nechtěla jsem peníze jen nudně vkládat do obálky a proto jsem do přáníčka zakomponovala jednoduchou kapsičku, kam se daly 
bankovky vložit jako do malinké peněženky. 

Kapsička vznikla přeložením proužku papíru, jehož okraje jsem začistila stříbrnou washi páskou s puntíky. Do třetice jsem natiskla "štěstí", aby ho měli opravdu dostatek. A s pomocí oboustranné lepenky jsem kapsičku vlepila na levou vnitřní stranu přáníčka.


V interenetových článcích o přáníčkách mi často chybí, že neuvádějí, jak vypadá přáníčko uvnitř, protože i zde je spousta místa k nazdobení. Já se vám tedy pochlubím i s vnitřní výzdobou. 

V duchu vrstvení na úvodní stránce jsem vystříhala obdelníčky, kterým jsem rohovou děrovačkou zakulatila rohy. Více či méně zdařilým krasopisem jsem na zelený podklad napsala samotné blahopřání novomanželům. Jelikož jsme s Lukášem profesí právníci a přáníčko bylo pro mého bratra, mohli jsme si dovolit opustit tradice a napsat něco osobního a snad i vtipného. Nakonec jsem ještě prostor dozdobila razítkem novomanželů a úředním kulatým razítkem.

Tak co myslíte, zdařil se můj první kousek?
Novomanželům se líbil a to je nejdůležitější :-)

You Might Also Like

0 komentářů